CND Mühendislik Müşavirlik Limited Şirketi unvanlı şirketimiz, Ziraat Y. Mühendisi Cengiz ÖZKAN tarafından 1990 yılında kurulmuş olup "Tarım, Hayvancılık, Gıda, Endüstri, Makine, Enerji, Turizm, Eğitim ve Sağlık Sektörleri" vb. sektörlerde binlerce firmaya mühendislik, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermiştir. CND DANIŞMANLIK olarak hizmetlerimizi Yatırım ve Devlet Destekleri Danışmanlığı, Marka, Patent ve Tasarım Tescili Danışmanlığı, Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlığı, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Danışmanlığı, Fizibilite ve Hibe Projeleri Danışmanlığı ile Eğitim Hizmetleri başlıkları altında bölümleri adı altında sürdürmektedir.

Yatırım ve Devlet Destekleri Danışmanlığı alanında, Ekonomi Bakanlığı, Turizm Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Ekonomi Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vb. tüm kamu kuruluşlarındaki Teşvik Belgesi, Dahilde ve Hariçte İşleme İzin Belgeleri, Turizm İşletme ve Yatırım Belgesi, Garanti Belgesi, Yabancı Personel Çalışma İzinleri, İhraç ve İthal İzinleri, Kontrol ve Uygunluk Belgeleri, Ruhsat, Çalışma ve Üretim İzinleri, TAEK İthal lisansları, TSE/TSEK Belgeleri vb. alınması hizmetlerimizi titizlikle sürdürmekteyiz.

Marka, Patent ve Tasarım Tescili Danışmanlığı alanında, marka,  faydalı model, patent ve endüstriyel tasarım başvurularınızın vekil gözetiminde yapılması, tescilli markalarının bültenlerde sürekli izlenmesi, süresi sona eren belgelerinizin yenilenmesi, adres, ünvan, nev’i değişikliği, devir ve birleşmesi vb. konularda hizmetlerimizi Türk Patent Enstitüsü onaylı marka ve patent vekilleri aracılığıyla sürdürmekteyiz.

Fizibilite ve Hibe Projeleri Danışmanlığı alanında, bugüne kadar yüzlerce iş fikrinin yatırıma dönüşmesine öncülük eden bir kurum olarak ön yapılabilirlik etütleri (ön fizibilite), yapılabilirlik etütleri (fizibilite), Avrupa Birliği ve Dünya Bankası kaynaklı hibe projeleri, Kalkınma Ajansı Kaynaklı Hibe Projeleri, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı TEDGEM, IPARD Hibe Projeleri ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı vb. kurumların hibe projeleri çağrılarına uygun projelerin hazırlanmasında aktif rol almaktadır.

CND DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ olarak

  • 1990 yılından beri yani sektörde 21 yılı aşkın süredir faaliyette olduğumuzu,
  • Türk Mimar Müşavir ve Mühendisler Birliği (TMMMB) üyesi seçkin müşavir firmalardan biri olarak kabul edilen Bağımsız Teknik Müşavir Firması olduğumuzu,
  • Hizmet Sektörüne ve Sanayi Sektörüne Danışmanlık Hizmeti sunma ile ilgili olarak TSE 13078 ve TSE 13082 Standartları kapsamında TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip olduğumuzu,
  • CND DANISMANLIK olarak Türk Patent Enstitüsünde 2003 yılından beri danışmanlık ve eğitim hizmetleri alanında tescilli CND ibareli markamızın olduğunu,
  • Bünyesindeki tecrübeli ve tam zamanlı İsletme, Gıda, Çevre ve Ziraat Mühendisleri, İşletme Fakültesi mezunları deneyimli personellerimiz olduğunu,
  • CND DANIŞMANLIK ekibimizde Marka Vekili, Patent Vekili ve Çevre Görevlileri olduğu,
  • CND DANIŞMANLIK olarak 21 yıllık danışmanlık hizmetleri serüvenimizde binlerle ifade edilen sayıda REFERANS ile 500 e yakin markanın MARKA VEKILI olduğumuzu, 400 u aşkın FIZIBILITE ETUDU ile 50 yi askın HIBE PROJESI hazırladığımızı ve yine çeşitli sektörlerde 20 yi aşkın firmada KALITE SISTEMLERİ kurulumunda bulunduğumuzu belirtmek isteriz.

Siz değerli müşterilerimizin Ankara'daki çözüm ortağı olarak yıllardır faaliyetlerini sürdüren bir firma olarak, deneyimin en büyük sermaye olduğunun bilinciyle sektördeki yenilikleri yakından takip etmekte ve tecrübelerimizi her daim müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Yatırım ve kazanç dolu günler dileğiyle,

Saygılarımızla

 
  Adres : Büyükelçi Sokak No: 18/1 06690 Kavaklıdere - Çankaya / ANKARA
  Telefon : 0312 468 87 02 - 0312 468 86 77
  GSM : 0544 468 87 02
  Faks : 0312 468 86 58
  E-Posta : cnd@cnd.com.tr - info@cnd.com.tr